• 0535 461 77 88
  • info@kadikoyboschservis.com

Acıbadem Bosch Servisi

Acıbadem Bosch Servisi

Acıbadem Bosch Servisi

Bosch ailesi olarak tam yarım asırlık tecrübemizle beyaz eşya ve küçük ev aletleri konusundaki becerilerimizin farkında olarak en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Vermekte olduğumuz tüm yetkili hizmetlerimiz boyunca daima yanınızda bulunarak sizlere sunduğumuz bütün yetkili servis hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Sağlamaya devam ettiğimiz beyaz eşya hizmetlerimizle daima yanınızdayız.

BOSCH SERVİS HİZMETİMİZ 7/24 HİZMETİNİZDE

Süreklilik gösteren yetkili servis anlayışımız doğrultusunda Acıbadem Bosch Servisi ailesi olarak sizlere vermiş bulunduğumuz hizmetlerimizle Kadıköy semtinde hizmetlerimiz bulunarak başlıca olarak arıza, onarım, tamirat ve bakım hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Bütün bu hizmetlerimizle sizlere acıbadem bosch müşteri hizmetleri olarak yer vermekte olup ocak, fırın ve davlumbaz setleri, ütü, çamaşır ve buzdolaplarıyla daha birçok elektrikli ev aletleri konusundaki uzman bakış açımızla sizlere her türlü hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Sunduğumuz bütün bu hizmetlerimizle oluşturmuş olduğumuz uzman bakış açımızın bir gereği olarak 7/24 garantili işçiliğimizle standartlarımızın üstünde hizmetler sunuyoruz.
 

 

Uzman Acıbadem Bosch Servisimiz Sizin İçin Çalışıyor

Bütün başarılı çalışmaların arkasında mutlu müşteriler olduğunun farkındayız biz de...Acıbadem Bosch yetkili servisi olarak sizlere en iyi hizmetlerimizi vermek için gece demeden gündüz demeden yoğun mesai altındaki çalışmalarımızı sürdürerek müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinen tavrımızla çalışmalarımızı bu istikamette sürdürüyoruz. Bu ilkeli tavrımızdan bir an bile ödün vermeksizin çalışmalarımızı sizler için yürüterek bosch servisi olmamızın getirdiği tavırla yanınızda yerimizi almayı sürdürüyoruz.

İstanbul Garantili Bosch Servis Ağı

Etkili hizmet anlayışımız gereğince süreklilik gösteren unsurlar hep bir arada sunularak gerek beyaz eşya ve gerekse de Bosch markalı tüm küçük ev aletlerinizde ideal olan hizmetlerimizi sizlerle buluşturmak adına çalışmalarda bulunuyoruz. Bulunduğumuz bütün bu çalışmalarımız boyunca daima ele almakta olduğumuz tavrımızla hareket ederek sürekli olarak sizlere anında en hızlı ve en yetkili bakış açımızla yaklaşım sergileyerek danışmanlık hizmetini de sunuyoruz. Sunduğumuz onlarca hizmetlerimizde müşterilerimizin bizlere olan güvenini kesinlikle dikkate alarak çalışmalarımızda bu kriterlere dikkat etmekteyiz.

Acıbadem Bosch Servis Hizmeti Uzman Ekip Kadrosu İle


Acıbadem semtimizde sizlere olan sorumluluk bilincimizle çalışmalarda bulunarak bu çalışmalarımız boyunca ele aldığımız bütün uzman hizmetlerimizi online olarak kayıt altında tutma esasıyla bütünleştirerek sizlere en isabetli hizmet sunma konusunda daima ivedi olarak çalışıyoruz.

 

Acıbadem Özel Bosch Servisi

Acıbadem bosch servisi nedir?

            Acıbadem bosch servis hizmetleri Bosch marka ev aletlerinde herhangi bir problem çıkmasında kullanıcılara verilen hizmettir. Ev için alınan büyük ve küçük ev aletleri sürekli olarak değiştirilen veya atılan ürünlerden değildir. Bu tip ürünler genellikle uzun süre kullanılabilmesi amaçlanarak satın alınır. Acıbadem bosch servisi hizmetleri bu aşamada devreye girer. Ürünlerde yaşanan aksaklık ve problemler Acıbadem bosch servisi aracılığı ile giderilebilir ve ürünler ilk alındığı kalitesi ile kullanılmaya devam edebilir. Acıbadem bosch servisi yalnızca problem çıktığında değil, beyaz eşyaların kontrol ve bakımları için de hizmet vermektedir.

 Acıbadem bosch servis hizmetleri nasıl yapılmaktadır?

            Acıbadem bosch servis hizmetleri kullanıcının servise ulaşması ile başlar. Ürün sahibi Acıbadem bosch servisine ulaşarak ne tür bir ev aletinde, nasıl sorun yaşadığından bahseder. Acıbadem bosch servisinin profesyonel ve tecrübeli ekipleri ürün sahibinin evine gelerek problem yaşanan ürünü inceler. Eğer ürün taşınabilen, ufak ev aletlerinden biri ise doğrudan servise de bırakılabilir. Ancak taşınması görece daha zor olan ürünlerin tamiri genellikle ev içerisinde yapılmaktadır.

            Ekipler problemin ne olduğunu araştırıp bulduktan sonra tamir işlemleri başlar. Eğer parça değişimi ihtiyacı duyuluyor ise öncelikle parça alınır daha sonra randevu ile anlaşılan başka bir gün parça değişimi yapılır. Acıbadem bosch servisi üründe ortaya çıkan problemleri üstünü kapatma amacı güderek değil, bir daha yaşanmamasını sağlamak için tamir etmektedir.

  Acıbadem bosch servis hizmetleri hangi ürünleri kapsamaktadır?

            Acıbadem bosch servis hizmetlerinde Bosch marka tüm küçük ev aletleri ayrıca ocak, fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kurutucu makineleri, derin dondurucu ürünleri dahildir. Bakım yapılması ve onarılması gereken ve Bosch marka olan tüm aletler için Acıbadem bosch servisinden yardım alınabilir. Acıbadem bosch servisi kısa sürede ürün sahiplerine ulaşarak sorunun en kısa zamanda çözülmesi için planlı ve programlı hareket etmektedirler.

            Acıbadem bosch servisi küçük ev aletlerinin tamir ve bakımlarında ürünü kapıdan alarak tamir işlemi bittiğinde tekrar bırakabilir. Ürün sahibi kullanıcılar bu tip taşınabilecek küçük ev aletlerini Acıbadem bosch servisine kendileri de bırakabilirler. 

Acıbadem Bosch Servisinde Sınır Tanımıyoruz!

Acıbadem Bosch servisi olarak verdiğimiz hizmetler genel olarak Acıbadem’in tüm mahallelerini, semtlerini ve sokaklarını kapsamaktadır. Acıbadem Bosch servisi olarak yaptığımız hizmetlere garanti vermekteyiz. Ayrıca parça değişimleri olduğunda parçaya da 1 yıl garanti vererek sizleri mağdur etmemek adına Bosch servisi olarak tüm arızalarınızda yanınızda olmaktayız. Servis ekibimizde bulunan personellerin her biri kendi alanında eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Örneğin; Bosch marka buzdolabınız arıza yaptığında buzdolabı için uzman personelimiz ayrı olurken, Çamaşır makinasının ayrı, bulaşık makinasının ayrı personelleri bulunmaktadır. Kesinlikle buzdolabından anlamayan bir kişiyi servis olarak sizlere hizmet vermesi için göndermeyiz.

Güçlü, Dinamik ve Bilgili Personellere Sahibiz!

Acıbadem Bosch servisi denildiğinde parmakla gösterilmek bizleri her daim mutlu etmektedir. Siz değerli müşterilerimize vereceğimiz hizmetlerin ne kadar kaliteli ve uzun ömürlü olduğunu gerek işçiliğimiz gerekse güleryüzlü personellerimiz ile sizlerde çok iyi anlayabileceksiniz.

Bosch Marka Hangi Eşyalarınıza Servis Hizmeti Veriyoruz?

Bosch marka olan aklınıza gelebilecek tüm ürünlere servis hizmeti sağlamaktayız. Buzdolabı, bulaşık makinası, ankastre, çamaşır makinesi, ütü, kurutucu, fırın ve daha fazlasını düşünebilirsiniz. Arızalı cihazlarınız için Üsküdar Acıbadem Bosch servisimizi arayarak anında hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Servis Ücretlerimiz Nasıl?

Piyasaya göre değerlendirme yaptığınız zaman ne kadar uygun fiyatlarla servis hizmeti verdiğimizi çok rahat anlayabilirsiniz. Arızalanan bir Bosch marka cihazınızın tamiri için muhtemelen fiyat araştırması yaptığınızı tahmin ederek, iddaa ediyoruz ki en uygun fiyatı bizden alacaksınızdır. Bu sebeple bizler Bosch servis ücretleri konusunda piyasanın altında hizmet vermekteyiz. Ucuz olduğu için kesinlikle işlerinizi gelişi güzel yapıyoruz şeklinde algılamayınız. Bizler uzun yıllardır bu sektörde ve özellikle Acıbadem semtinde varlığımızı sürdürmekteyiz.

Anında 7/24 Servis Veriyoruz!

Bir buzdolabının arıza yapması demek içerisinde bulunan tüm gıdaların anında bozulacağı anlamına gelmektedir. Siz bize telefonla ulaşarak buzdolabımızda arıza var demeniz durumunda kısa bir bilgi isteyerek gerektiğinde parça değişimi olacaksa eğer sizin bilgileriniz doğrultusunda değişmesi gereken parçayı yanımızda getirmekteyiz. Bu sebeple 2 gün sonra geliriz diyenlerle, parça gelmesini bekleyeceğiz diyenlerle bizi kesinlikle karıştırmayınız.Kadıköy Bosch Servisi

Yukarı Çık