• 0535 461 77 88
  • info@kadikoyboschservis.com

Kadıköy Bosch Müşteri Hizmetleri

Bosch ailesi olarak tam yarım asırlık tecrübemizle beyaz eşya ve küçük ev aletleri konusundaki becerilerimizin farkında olarak en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Vermekte olduğumuz tüm yetkili hizmetlerimiz boyunca daima yanınızda bulunarak sizlere sunduğumuz bütün yetkili servis hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Sağlamaya devam ettiğimiz beyaz eşya hizmetlerimizle daima yanınızdayız.

 

Süreklilik gösteren yetkili servis anlayışımız doğrultusunda Bosch ailesi olarak sizlere vermiş bulunduğumuz hizmetlerimizle Kadıköy semtinde hizmetlerimiz bulunarak başlıca olarak arıza, onarım, tamirat ve bakım hizmetlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Bütün bu hizmetlerimizle sizlere Kadıköy bosch müşteri hizmetleri olarak yer vermekte olup ocak, fırın ve davlumbaz setleri, ütü, çamaşır ve buzdolaplarıyla daha birçok elektrikli ev aletleri konusundaki uzman bakış açımızla sizlere her türlü hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Sunduğumuz bütün bu hizmetlerimizle oluşturmuş olduğumuz uzman bakış açımızın bir gereği olarak 7/24 garantili işçiliğimizle standartlarımızın üstünde hizmetler sunuyoruz.
 

 

Uzman Bosch Servisimiz Sizin İçin Çalışıyor

Bütün başarılı çalışmaların arkasında mutlu müşteriler olduğunun farkındayız biz de... Bosch yetkili servisi olarak sizlere en iyi hizmetlerimizi vermek için gece demeden gündüz demeden yoğun mesai altındaki çalışmalarımızı sürdürerek müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinen tavrımızla çalışmalarımızı bu istikamette sürdürüyoruz. Bu ilkeli tavrımızdan bir an bile ödün vermeksizin çalışmalarımızı sizler için yürüterek bosch servisi olmamızın getirdiği tavırla yanınızda yerimizi almayı sürdürüyoruz.

 

Etkili hizmet anlayışımız gereğince süreklilik gösteren unsurlar hep bir arada sunularak gerek beyaz eşya ve gerekse de Bosch markalı tüm küçük ev aletlerinizde ideal olan hizmetlerimizi sizlerle buluşturmak adına çalışmalarda bulunuyoruz. Bulunduğumuz bütün bu çalışmalarımız boyunca daima ele almakta olduğumuz tavrımızla hareket ederek sürekli olarak sizlere anında en hızlı ve en yetkili bakış açımızla yaklaşım sergileyerek danışmanlık hizmetini de sunuyoruz. Sunduğumuz onlarca hizmetlerimizde müşterilerimizin bizlere olan güvenini kesinlikle dikkate alarak çalışmalarımızda bu kriterlere dikkat etmekteyiz.


Kadıköy semtimizde sizlere olan sorumluluk bilincimizle çalışmalarda bulunarak bu çalışmalarımız boyunca ele aldığımız bütün uzman hizmetlerimizi online olarak kayıt altında tutma esasıyla bütünleştirerek sizlere en isabetli hizmet sunma konusunda daima ivedi olarak çalışıyoruz.Kadıköy Bosch Servisi

Yukarı Çık