• 0535 461 77 88
  • info@kadikoyboschservis.com

Kadıköy Bosch Servis

Kadıköy Bosch Servis

Kadıköy Bosh Servis

Alanında uzman ve işini severek yapan bir ekip ile Kadıköy Bosch Servis olarak siz Bosch ürün kullanıcılarına ürünleriniz ile yaşayabileceğiniz her türlü sorunun çözümü için büyük bir gayret ile çalışıyoruz. Kar odaklı değil müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş olan firmamız sizlere uzun zamandır sektörde olmanın getirisi olan tecrübe birikimiz ile hizmet veriyoruz.

Kadıköy Bosch Servisinde Kaliteli Hizmet

Kadıköy Bosch Servis olarak kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile sorunlarınıza çözüm üretiyor bunu da yaparken oldukça seri davranarak siz müşterilerimizin mağduriyetini gidermek için gayret ediyoruz. Alanında oldukça profesyonelleşmiş olan ekibimiz ile Bosch ürünleriniz ile yaşadığınız her türden sıkıntıya rahatlıkla çözüm bulacak güce ve bilgi birikimine sahibiz.

 

Uzman ekibimiz kaliteli ve hızlı hizmeti sağlamak için tüm performansı ile çalışırken aynı zamanda müşterilerimizin hassasiyetlerini de gözeterek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ürünlerinize en az sizin kadar dikkatli davranıyoruz. Ürünlerinizin gerek bakım ve onarımları gerekse arızalarının giderilmesi için bizlere başvurabilirsiniz. Kadıköy Bosch Servisi olarak ekibimizden ve çalışmalarımızdan memnun kalacaksınız.

 

Ürünlerinizdeki arıza giderilip ürünlerinizin bakım ve onarımları giderildikten sonra artık Bosch ürünlerinizden eskisinden daha fazla verim alacak ürünlerinizi uzun süreli ve yüksek randımanlı kullanmaya devam edeceksiniz. Dilerseniz yedek parça ihtiyaçlarınızı da servisimiz aracılığı ile temin edebilirsiniz. Kadıköy Bosch Servisi firmamızdan temin edeceğiniz her yedek parça ürünleri orijinal ürünlerdir ve kesinlikle sorun yaşamazsınız.

Bosch Servis Şirketimizde Her Zaman Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

İşini oldukça ciddiye alan Bosch ürünleri konusunda gerekli tüm eğitimleri almış hatta çağın gereklerine ve teknolojiye uyum sağlayabilmek adına hala zaman zaman eğitimlere katılarak bilgisine bilgi katan ekibimizle güler yüzlü ve kaliteli hizmetin keyfini sizlerde yaşayabilirsiniz.

Herhangi bir sorun için bizlere ulaştığınızda çok kısa bir zaman dilimi içinde ürünlerinizin gerekli incelemeleri yapılır ve ne tür bir arıza oluştuğunun tespiti yapılır hatta mümkünse getirilmiş olan yedek parçalar ile değişmesi gereken parçalar anında yenileri ile değiştirilirken sizlere en kısa sürede çözüm sağlamış olur ürününüzü evinizden almaya gerek olmadan anında onarım yapılmış olur. Bu sayede sizlerde herhangi bir mağduriyete maruz kalmamış olursunuz. Kadıköy Bosch Servis olarak dilediğiniz an size hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

 

Kadıköy'de Özel Bosch Servisi

            Kadıköy'de oturuyor ve Bosch firmasına ait ev eşyalarınızdaki arızalara çözüm arıyorsanız servisimiz tam size göre. Arızalı eşyayı ister kendiniz bize getirin ister adrese servis hizmetimizden yararlanın, eşyanızın ulaştığı sonuç her şekilde sizi mutlu edecektir.

  BOSCH FİRMASINA AİT EV EŞYALARININ TAMİRİNİ YAPIYORUZ

            Kadıköy Bosch servisi arıyorsanız özel servisimize başvurabilirsiniz. Evinizdeki Bosch eşyaları için kısa sürede kalıcı çözümler bulacağız. Servis işlemlerinden sonra özel servisimizi yakınlarınıza, arkadaşlarınıza, komşularınıza önermekten kendinizi alamayacaksınız.

            Bosch markası birçok ev içi yardımcı makine üretmektedir. Siz de bu ürünlerden birine sahipseniz ancak eşyanız çalışmayı kestiyse, bozulduysa, kırıldıysa, telleri zarar gördüyse servisimize tamir işlemini gerçekleştirmek için Kadıköy Bosch servisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

            Bosch firması buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, elektrikli süpürge, ütü, saç kurutma makinesi, kombi, klima, kahvaltı ve yemek yapmayı kolaylaştırıcı birçok ürün üretmektedir. Evinizdeki bulunan herhangi bir Bosch ürünüyle sorunlar yaşıyorsanız ve yardıma ihtiyacınız varsa servisimize başvurun.

            Birçok ev aleti hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Ancak bazı durumlarda tehlikeli olabilmektedirler. Bu nedenle ev aletiniz ile anlayamadığınız herhangi bir sorun yaşadığınızda kendi başınıza birtakım işlemler yapmaktan sakının ve Kadıköy Bosch servis başvurusunda bulunun.

            Kadıköy Bosch servis elemanımız en kısa sürede belirttiğiniz adrese gelecek ve ev eşyanızı onaracaktır. Ancak anında onarım sağlanamayan bir durum söz konusu ise birkaç günlük bir süreç başlatılabilir. Yine de en kısa süre içinde çözüme kavuşacağınıza şüpheniz olmasın. Bu konuda müşteri memnuniyeti için elimizden gelen her şeyi yapmakta ve tüm imkânlardan faydalanmaktayız.

  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI POLİTİKAMIZ

            Kadıköy Bosch servis elemanlarımız her türlü arızaya en kısa sürede çözüm bulmak üzere bilgilendirilmiş ve tecrübe edinmişlerdir. Teknik açıdan tüm donanımlarla birlikte evinize Kadıköy Bosch servisi ziyaretinde bulunmaktadırlar.

            Servisimiz sayesinde çok sevdiğiniz eşyanızdan ayrılmak zorunda kalmayacak ve onarılmış halini en kısa sürede elinizde bulacaksınız. Ayrıca arıza sebebiyle yeni bir ürün edinmek yerine sadece arızası tamir edilmiş ürüne kavuşacak ve tasarruf etmiş olacaksınız. Bosch servisimizin kalitesini deneyimlemek için başvurmakta tereddüt etmeyin. İşteki profesyonelliğimizi gördükten sonra hakkımızda kuşku için yer kalmayacaktır.

Kadıköy Bosch Servisi İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü biz Kadıköy bölgesindeki tüm mahallelere, semtlere, sokaklara ve caddelere kadar servis ağımızı genişletmiş bir şekilde serüvenimize devam etmekteyiz. Amacımız sizler üzerinden sadece para kazanmak değil. İlk hedefimiz sizlerin sorunlarını gidererek mağduriyetinizi ortadan kaldırmaktır. Personeller yetiştirerek alanında uzman kişiler yetiştirmektir. Bizim için yapacağımız hizmetten kalite en ön planda gelip en son para kazanma gelmektedir. Bu kapsamda En iyi Kadıköy Bosch servisi olmayı layık gören müşterilerimiz her daim bizleri tercih etmeye devam edecektir.

Hangi Bosch Ürünlerine Hizmet Veriyoruz?

Bosch markası bilindiği üzere kolay bir şekilde arıza çıkaran ürünleri piyasaya sürmez. Bu sebeple zaten diğer markalara göre en çok satan ve sektöründe lider konumdadır. Alman malı olan Bosch markasının Türkiye’deki geniş ürün yelpazesinin yanı sıra geniş servis hizmeti vermesi de kalitesini ortaya çıkarmaktadır. Bizler başta beyaz eşya olmak üzere aklınıza gelebilecek tüm Bosch cihazlarına servis hizmeti sunmaktayız. 7/24 hizmet verdiğimiz doğrudur. Sizde eğer profesyonel bir şekilde kalıcı çözüm için servis hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih ederek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bozulan Bosch Buzdolabını Hangi Aşamalarla Kontrol Ediyoruz!

Bizleri arayarak buzdolabında arıza olduğunu söyleyen müşterilerimizi önce can kulağı ile dinliyoruz. Bu dinlemenin ardından plan yaparak sizin davet ettiğiniz yere yani evinize gelerek buzdolabını yerinden bakıma alıyoruz. Sizin şikâyetlerinizden birisi ‘’ Bosch buzdolabı çok ses yapıyor ‘’ şeklinde ise biz bu sesin nereden geldiğini detaylı bir şekilde araştırıyoruz.  Buzdolaplarının No-Frost özelliği olması içerisinde buzların kırılması esnasında çıkan ses normal olarak karşılanır. Bunun için yapacak bir şey yok! Ayrıca siz zaten buz kırılma sesinin nasıl olduğunu çok iyi anlayabilirsiniz. Eğer motor aksamından ses geliyorsa, buzdolabı titret derecede ses yapıyorsa bizler servis için geldiğimizde buzdolabının tüm genel kontrollerini yaparak sizlere sessiz bir şekilde saat gibi çalışır vaziyette sizlere teslim ederiz.

Bizi tercih etmenizdeki etken profesyonel bir hizmet sunduğumuz için olabilir. Referanslarımızın kuvvetli olması sizin bizi tercih etmeniz için başka bir sebep olmadan arayın ve 7/24 sınırsız hizmet alın.Kadıköy Bosch Servisi

Yukarı Çık