• 0535 461 77 88
  • info@kadikoyboschservis.com

Kadıköy Bosch Servisi

Kadıköy Bosch Servisi

Kadıköy Bosch Servisi

Teknolojiyi yakından talip ederek sürekli yenilenmekte olan bosch marka ürünler dünya çapında geniş bir piyasaya sahip olmanın yanında insan hayatını kolaylaştırmakta olan pratik çözümlere sahip olmaktadır. Sürekli gelişen yüzü ile en iyisini sunmak amacı ile çalışmakta olan bosch marka çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın gibi başta beyaz eşya olmak üzere birçok küçük ev aletleri ile geniş bir çerçeveye hitap etmektedir.

Yaşam alanları içerisindeki tüm ayrıntıların düşünülerek hayatı kolaylaştırmakta olan ürünler ise kullanımlarından belli bir süre geçmesinden sonra bakım ve onarıma ihtiyaç duyabilmektedir. Ürünün sağlıklı ve verimli bir şekilde kullanımına uzun süre cevap verebilmesi için ise donanımlı ve deneyimli bir servis öncülüğünün olması büyük bir öneme sahip olmaktadır.

 Bosch Servis Çalışma alanlarımız

Kadıköy bosch servisi olarak bizler piyasaya sunmuş olduğumuz tüm elektronik ürünler meydana getirebileceği hasar ve arızalara karşı duyarlı ve temkinli bir şekilde hizmet hayatına başladığımız ilk günden beri sizlerin memnuniyetinizi sağlamak amacı ile çalışmaktayız.


Filtre tıkanıklığı, toz birikmesi, motor arıza, devir yapmaması, su akıtması, ısıtma ve soğutma işlemlerinde aksaklık, havalandırmanın bozulması gibi meydana gelebilecek olan tüm problemlere karşı büyük bir hassasiyet ile detaylı incelemelerde bulunmakta bunun sonucunda en doğru çözüm belirlenmektedir. Her biri eğitimli, güler yüzlü ve dinamik olan teknik kadromuzun adım adım ilerlemekte olduğu aşamalar ise sizlerin bilgisi ve onayı dahilinde garantili bir şekilde yapmaktayız.


Kadıköy Bosch Servisi Sektör İçerisindeki Farklarımız

Kadıköy bosch servisi meydana gelen her türlü sıkıntının önüne geçerek kullanmakta olduğunuz ürünlerin sağlıklı bir şekilde uzun ömürlü olmalarına ortam yaratmaktadır. Sizlerin mağduriyetinin önüne geçmek için sektör içerisinde fark yaratmakta olan geniş çalışma saatlerine sahip olmanın yanında sistematik bir şekilde çalışmayı kolaylaştırmak adına müşteri hizmetlerine de önem vermekteyiz.


Zamanın ne kadar kıymetli olduğunun farkında olarak teknolojinin tüm imkanlarını ülkemizde ve dünya çapında yakından takip ediyor ve çözümlerimizi en kısa süreli ve pratik bir şekilde sizler için gerçekleştiriyoruz. Tadilat ve tamirin yanında mevsim değişikliklerinde gerekli görülen bakımlar için de teknik servisimiz hızlı ve garantili bir şekilde çalışmaktadır. 

Kadıköy'de Bosch Servisi

 

            Kadıköy'de oturuyor ve Bosch firmasına ait ev eşyalarınızdaki arızalara çözüm arıyorsanız servisimiz tam size göre. Arızalı eşyayı ister kendiniz bize getirin ister adrese servis hizmetimizden yararlanın, eşyanızın ulaştığı sonuç her şekilde sizi mutlu edecektir.

 

 BOSCH FİRMASINA AİT EV EŞYALARININ TAMİRİNİ YAPIYORUZ

 

            Kadıköy Bosch servisi arıyorsanız özel servisimize başvurabilirsiniz. Evinizdeki Bosch eşyaları için kısa sürede kalıcı çözümler bulacağız. Servis işlemlerinden sonra özel servisimizi yakınlarınıza, arkadaşlarınıza, komşularınıza önermekten kendinizi alamayacaksınız.

 

            Bosch markası birçok ev içi yardımcı makine üretmektedir. Siz de bu ürünlerden birine sahipseniz ancak eşyanız çalışmayı kestiyse, bozulduysa, kırıldıysa, telleri zarar gördüyse servisimize tamir işlemini gerçekleştirmek için Kadıköy Bosch servisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

            Bosch firması buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, elektrikli süpürge, ütü, saç kurutma makinesi, kombi, klima, kahvaltı ve yemek yapmayı kolaylaştırıcı birçok ürün üretmektedir. Evinizdeki bulunan herhangi bir Bosch ürünüyle sorunlar yaşıyorsanız ve yardıma ihtiyacınız varsa servisimize başvurun.

 

            Birçok ev aleti hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Ancak bazı durumlarda tehlikeli olabilmektedirler. Bu nedenle ev aletiniz ile anlayamadığınız herhangi bir sorun yaşadığınızda kendi başınıza birtakım işlemler yapmaktan sakının ve Kadıköy Bosch servis başvurusunda bulunun.

 

            Kadıköy Bosch servis elemanımız en kısa sürede belirttiğiniz adrese gelecek ve ev eşyanızı onaracaktır. Ancak anında onarım sağlanamayan bir durum söz konusu ise birkaç günlük bir süreç başlatılabilir. Yine de en kısa süre içinde çözüme kavuşacağınıza şüpheniz olmasın. Bu konuda müşteri memnuniyeti için elimizden gelen her şeyi yapmakta ve tüm imkânlardan faydalanmaktayız.

 

 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI POLİTİKAMIZ

 

            Kadıköy Bosch servis elemanlarımız her türlü arızaya en kısa sürede çözüm bulmak üzere bilgilendirilmiş ve tecrübe edinmişlerdir. Teknik açıdan tüm donanımlarla birlikte evinize Kadıköy Bosch servisi ziyaretinde bulunmaktadırlar.

 

            Servisimiz sayesinde çok sevdiğiniz eşyanızdan ayrılmak zorunda kalmayacak ve onarılmış halini en kısa sürede elinizde bulacaksınız. Ayrıca arıza sebebiyle yeni bir ürün edinmek yerine sadece arızası tamir edilmiş ürüne kavuşacak ve tasarruf etmiş olacaksınız. Bosch servisimizin kalitesini deneyimlemek için başvurmakta tereddüt etmeyin. İşteki profesyonelliğimizi gördükten sonra hakkımızda kuşku için yer kalmayacaktır.

Kadıköy Bosch Servisi

Bosch marka ürünlerinizi alırken muhtemelen sık arıza yapmadığı için tercih ediyorsunuz. Bunun yanı sıra Bosch ürünlerinin uzum ömürlü kullanımı için tercih edildiği bilinmektedir. Kadıköy halkı ise Bosch ürünlerine karşı oldukça ilgili olduğunu herkes tarafından biliniyor. Kadıköy’de bulunan geniş servis ağımız ile sizlere destek vermeyi kendimize amaç edinerek girdiğimiz bu çalışma hayatımızda, firmamızın sizler sayesinde geliştiğini söyleyebiliriz. Bu sebeple Bosch marka ürünlerinizin modeli, türü, cinsi ne olursa olsun bizimle 7/24 servis hizmeti alabilirsiniz.

Bilgili ve Eğitimli Personellerimiz!

Arızalanan bir Bosch marka ürünleriniz olduğu zaman servis almak adına bizimle iletişime geçtiğinizde telefona cevap verecek ola personellerimize arızanın tam olarak ne olduğunu, nasıl bir problem yaşadığınızı anlatmanız çözüm için etkili bir şekilde personelimiz neyin ne olduğunu hemen anlayacaktır. Bu sebeple şikayetiniz bizim için önemlidir. Örneğin; buzdolabınız su akıtıyor ya da bulaşık makinanız su kaçırıyorsa bizler hemen sorunu algılayıp gerekli gördüğümüz parça ile beraber bildirdiğiniz noktaya hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Arıza tespit için kesinlikle başka firmalar gibi ekstra bir ücret istemiyoruz. Personellerimiz dinamik, güçlü, zeki ve işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Kadıköy halkı bizi her daim tercih ediyor ve etmeye de devam edecektir. Çünkü bizler bu sektörde yıllandık, tecrübe sahibi olduk ve müşteri potansiyelimizi güçlendirdik.

Tam 1 Yıl Garantili Onarım Hizmeti Veriyoruz!

Bosch marka ürünlerinizin modeli, cinsi ne olursa olsun. Bizi aradığınız zaman kalıcı bir çözü için servis hizmeti vereceğiz. Verdiğimiz hizmete ihtimal dahi vermesek te tekrarlaması durumunda bir sonraki geleceğimiz servis hizmeti için ekstra ücret almıyoruz. Çünkü işçiliğimize garanti veriyoruz. Ayrıca parça değişimi ön görüldüğünde parçamızı zaten yanımızda getirdiğimiz için anında değiştirebiliyoruz. Değişen parçaya garanti veren Bosch servisi olarak adımızdan sıklıkla söz ettirmekteyiz.

 Kadıköy Bosch Servisi

Yukarı Çık